Competiții sportive

Anul scolar 2011 2012

Nr. Crt.Numele ?i prenumele elevuluiClasaConcursulPremiulProfesori coordonatori
1.Vartolomei Ioan ClaudiuVIII ACampionatul Na?ional de Atletism, proba de s?ritur? în lungimeMedalie de bronzGheorghiu Mihaela
2.Vartolomei Ioan ClaudiuVIII ACampionatul Na?ional de Atletism, proba de 200 m garduriMedalie de argintGheorghiu Mihaela
3.Vartolomei Ioan ClaudiuVIII ACampionatul Jude?ean de Atletism, proba de s?ritur? în lungimeLocul IGheorghiu Mihaela
4.Vartolomei Ioan ClaudiuVIII ACampionatul Jude?ean de Atletism, proba de 200 m garduriLocul IGheorghiu Mihaela

 

Din anii trecuți

Numele si prenumele elevuluiClasaConcursulEtapaPremiulProfesor coordonator
Achitei AlexandraVII A"Memorialul Dorin Melinte" Bacau -Sectiunea 60 m garduri2010-2011IGheorghiu Mihaela
Jitaru DanielaVII A"Memorialul Dorin Melinte" Bacau -Sectiunea 60 m garduri2010-2011IIGheorghiu Mihaela
Achitei AlexandraVII A"Memorialul Dorin Melinte" Bacau -Sectiunea 60 m plat2010-2011IVGheorghiu Mihaela
Achitei AlexandraVII AConcurs -Sectiunea 60 m platJudeteana
(2010-2011)
IGheorghiu Mihaela
Jitaru DanielaVII AConcurs -Sectiunea 60 m platJudeteana
(2010-2011)
IVGheorghiu Mihaela
Achitei AlexandraVII AConcurs -Sectiunea 60 m garduriJudeteana
(2010-2011)
IGheorghiu Mihaela
Jitaru DanielaVII AConcurs -Sectiunea 60 m garduriJudeteana
(2010-2011)
IIGheorghiu Mihaela
Vartolomei ClaudiuVII AConcurs -Sectiunea Saritura in lungimeJudeteana
(2010-2011)
IGheorghiu Mihaela
Vartolomei ClaudiuVII AConcurs Bacau - Sectiunea Saritura in lungimeInterjudeteana
(2010-2011)
IGheorghiu Mihaela
Vartolomei ClaudiuVII AConcurs Bacau -Sectiunea 200 m platInterjudeteana
(2010-2011)
IVGheorghiu Mihaela
Achitei AlexandraVII ACampionatul De Juniori, BacauNational
(2010-2011)
VGheorghiu Mihaela
Jitaru DanielaVII ACampionatul De Juniori, BacauNational
(2010-2011)
IXGheorghiu Mihaela
Vartolomei ClaudiuVII AZona copiilor, BacauInterjudeteana
(2010-2011)
IGheorghiu Mihaela
Achitei AlexandraVII ACupa "LTDC" - Sectiunea 60 m plat2010-2011IGheorghiu Mihaela
Jitaru DanielaVII ACupa "LTDC" - Sectiunea 60 m plat2010-2011IIIGheorghiu Mihaela
Proca MadalinaVII ACupa "LTDC" - Sectiunea 60 m plat2010-2011VIGheorghiu Mihaela
Bejan GeorgeVII ACupa "LTDC" - Sectiunea 60 m plat 2010-2011IIIGheorghiu Mihaela
Gavrila VladutVII ACupa "LTDC" - Sectiunea 60 m plat2010-2011IVGheorghiu Mihaela
Vartolomei ClaudiuVII ACupa "LTDC" - Sectiunea 60 m plat 2010-2011VGheorghiu Mihaela
Gavrila VladutVII ACupa "LTDC" -Sectiunea 800 m2010-2011IIGheorghiu Mihaela
Herta VladVII ACupa "LTDC" - Sectiunea 60 m plat2010-2011VHagima Clement
Herta VladVII ACupa "LTDC" - Sectiunea saritura in lungime2010-2011VIHagima Clement
Paduraru DanaVII ACupa "LTDC" - Sectiunea 60 m plat2010-2011VIHagima Clement
Tomozei RazvanVIII ACupa "Cantemiristii" -Sectiunea 60 m2010-2011ITanase Viciu
Tomozei RazvanVIII ACupa "Cantemiristii" -Sectiunea 60 mg2010-2011ITanase Viciu
Rosu Ana-MariaVIII ACupa "Cantemiristii" -Sectiunea 60 m2010-2011ITanase Viciu
Achitei IonutVII ACupa "Cantemiristii" -Sectiunea 60 m2010-2011IGheorghiu Mihaela
Tomozei RazvanVIII ACampionatele Nationale pentru Juniori -Sectiunea 60 m2010-2011IITanase Viciu
Tugui MihaiVII ACampionatele Nationale pentru Juniori -Sectiunea 60 mg2010-2011

Scrie un comentariu

Trebuie să fii autentificat pentru a posta un comentariu.