Educație plastică

Nr. Crt.Numele si prenumele elevuluiClasaConcursulEtapaPremiulProfesor coordonator
1.Achitii AlexandraXII D"Nicolae Tonita" - Sectiunea PicturaIXSpecialOfelia Hutul
2.Romila AlexandraXII D"Nicolae Tonita" - Sectiunea GraficaIXSpecialOfelia Hutul
3.Savencu AndreeaX C"Eminesciana" -Sectiunea Pictura2011De ExcelentaOfelia Hutul
4.Pintilie Diana AlexandraVI C"Eminesciana" -Sectiunea Pictura2011De ExcelentaOfelia Hutul
5.Carstea MariaXI E"Eminesciana" -Sectiunea Tehnica Mixta2011De ExcelentaOfelia Hutul
6.Margineani DaliaVII C"Eminesciana" -Sectiunea Instalatii2011De ExcelentaOfelia Hutul
7.Iacob IoanaIX C"Eminesciana" -Sectiunea Desen2011De ExcelentaOfelia Hutul
8.Lapusneanu AlexandraXI D"Eminesciana" -Sectiunea Grafic2011De ExcelentaOfelia Hutul
9.Pamfil AncutaX C"Eminesciana" -Sectiunea Mixta2011De ExcelentaOfelia Hutul
10.Prodan AndreeaIX A"Eminesciana" -Sectiunea Arta Decorativa2011De ExcelentaOfelia Hutul
11.Abramouice TheodorV A"Eminesciana" -Sectiunea Grafic2011De ExcelentaOfelia Hutul
12.Chelaru IrinaIX D"Eminesciana" -Sectiunea Desen 2011IOfelia Hutul
13.Adan GabrielaV B"Eminesciana" -Sectiunea Desen2011IOfelia Hutul
14.Ciopeica IonelaX B"Eminesciana" -Sectiunea Pictura2011IOfelia Hutul
15.Abdul HadiVI C"Eminesciana" -Sectiunea Pictura2011IOfelia Hutul
16.Barnosca BiancaV C"Eminesciana" -Sectiunea Grafic2011IOfelia Hutul
17.Turcanu GeorgianaV C"Eminesciana" -Sectiunea Pictura2011IOfelia Hutul
18.Mateciuc LuizaV B"Eminesciana" -Sectiunea Pictura2011IIOfelia Hutul
19.Crihan CarminaVII D"Eminesciana" -Sectiunea Pictura2011IIOfelia Hutul
20.Ionel LarisaVII C"Eminesciana" -Sectiunea Grafic2011IIOfelia Hutul
21.Butuc DeliaIX A"Eminesciana" -Sectiunea Arta Textila2011IIOfelia Hutul
22.Atitienei DianaV B"Eminesciana" -Sectiunea Design2011IIOfelia Hutul
23.Comisesc SabinaVI C"Eminesciana" -Sectiunea Arta Decorativa2011IIIOfelia Hutul
24.Ionescu StefaniaVII D"Eminesciana" -Sectiunea Pictura2011IIIOfelia Hutul
25.Gavrila MadalinaIX A"Eminesciana" -Sectiunea Tapiserie2011IIIOfelia Hutul
26.Damoc GabrielXII D“O masca rade, una plange” - Sectiunea Creatii LiterareJudeteana
(2009-2010)
MentiuneMiron Iolanda
27.Grosu RodicaX E“O masca rade, una plange” - Sectiunea InterpretareJudeteana
(2009-2010)
ICracana Elena
28.Sandruc SimonaVI D“O masca rade, una plange” - Sectiunea InterpretareJudeteana
(2009-2010)
IStirbat Ofelia
29.Trupa "Gaitele"XI A“O masca rade, una plange” - Sectiunea Mirajul sceneiJudeteana
(2009- 2010)
IIIStirbat Ofelia
30.Ciuta DanielVII B"Utilizarea Programului AEL"Judeteana
(2007-2008)
IOfelia Hutul
31.Gacea VladVIII B"Utilizarea Programului AEL"Judeteana
(2007-2008)
IIOfelia Hutul
32.Ionescu GeorgianaVII B"Utilizarea Programului AEL"Judeteana
(2007-2008)
IIIOfelia Hutul
33.Ungureanu CatalinaVIII B"N. Tonitza"2007-2008IIIOfelia Hutul
34.Arnautu Ana-MariaVII B"Universul fictunii eminesciene"2007-2008MentiuneOfelia Hutul
35.Hutanu OliviaX C"Promovarea martisorului traditional"2007-2008II

Scrie un comentariu

Trebuie să fii autentificat pentru a posta un comentariu.