Limbi străine

Anul scolar 2011 2012

Nr. Crt.Numele si prenumele elevuluiClasaConcursulPremiulProfesori coordonatori
1.Axinte VladXII BConcursul interjude?ean "Spoken English"IIIBalaur Beatrice
2.Arghiroiu AlexandruXII BConcursul interjude?ean “Spoken English”IIIBalaur Beatrice
3.Biliuta AndreeaXII DConcursul interjude?ean “Spoken English”IIIBalaur Beatrice
4.Anton MedeeaVIII DConcursul interjude?ean “Spoken English”ISalariu Eliza
5.Chelaru Carmil Matia GeorgioVII CConcursul interjude?ean “Spoken English”IIINicola Roxana
6.Ungureanu Teodor AlexandruXI AConcursul interjude?ean “Spoken English”IIIVieru Stefana
7.Bejan EvelinaXI DConcursul interjude?ean “Spoken English”IIIVieru Stefana
8.Teleman Bianca MariaIX EOlimpiada Naitonal? de Limba italian?IIIAngela Pintilie
9.Teleman Bianca MariaIX EOlimpiada National? de Limba italian?IAngela Pintilie
10.Chiriac AndreeaIX DOlimpiada National? de Limba spaniol?IIIBalaur Beatrice
11.Dima IoanaXI DOlimpiada National? de Limba spaniol?Mentiune specialaBalaur Beatrice
12.Chiriac AndreeaIX DOlimpiada Jude?ean? de Limba spaniol?IBalaur Beatrice
13.Dima IoanaXI DOlimpiada Jude?ean? de Limba spaniol?IIIBalaur Beatrice
14.Apetrei MadalinaVIII COlimpiada Jude?ean? de Limba spaniol?IIISandu Andrie? Amelia
15.Scantei IoanaVIII COlimpiada Jude?ean? de Limba spaniol?IIISandu Andrie? Amelia

 

Din anii trecuți

Numele si Prenumele elevuluiClasaConcursulLimbaEtapaPremiulProfesor Coordonator
Tupa de teatru"Festival de Teatro Escolar en Espanol"Spaniola2011-2012ISandu - Andrie? Amelia, Alvarez - Gutierrez Maria
Nasturas RenatoXI BConcursul de traduceri "Proza eminesciana"Engleza2010-2011IBalaur Beatrice
Mititelu IulianXI BConcursul de traduceri "Proza eminesciana"Engleza2010-2011IIBalaur Beatrice
Pintea AndreiXI BConcursul de traduceri "Proza eminesciana"Engleza2010-2011IIIBalaur Beatrice
Niamtu Cristian - AndreiXI BConcursul de traduceri "Proza eminesciana"Engleza2010-2011MentiuneBalaur Beatrice
Platon IoanIX A"Spoken English - Impromptu"Engleza2010-2011IIIBalaur Beatrice
Carpusor BogdanXI A"Spoken English - Impromptu"Engleza2010-2011IIIBalaur Beatrice
Vidrascu CristianXI A"Spoken English - Impromptu"Engleza2010-2011IIIBalaur Beatrice
Axinte VladXI B"Spoken English - Impromptu"Engleza2010-2011IIIBalaur Beatrice
Pintea AndreiXI B"Spoken English - Impromptu"Engleza2010-2011IIIBalaur Beatrice
Mihai AlexandraXI E"Spoken English - Impromptu"Engleza2010-2011IIIBalaur Beatrice
Anechitei VladXI C"Spoken English - Impromptu"Engleza2010-2011IIIIvanof Iulia
Bejan EvelinaX D"Spoken English-Prepared Speech"Engleza2010-2011IVieru Stefana
Bujoreanu AlexandraX D"Spoken English-Prepared Speech"Engleza2010-2011IIVieru Stefana
Varlan VeronicaX D"Spoken English-Prepared Speech"Engleza2010-2011IIVieru Stefana
Geantau DragosX A"Mate English"EnglezaJudeteana (2009-2010)Premiu SpecialBalaur Beatrice
Geantau DragosX A"Mate English" - Piesa de teatruEnglezaJudeteana (2009-2010)IBalaur Beatrice
Vlad AnechiteiX A"Mate English" - Piesa de teatruEnglezaJudeteana (2009-2010)IBalaur Beatrice
Afloarei LuizaX B"Mate English" - Piesa de teatruEnglezaJudeteana (2009-2010)IBogza Letitia
Anastasiu OanaX B"Mate English" - Piesa de teatruEnglezaJudeteana (2009-2010)IBogza Letitia
Ichim SorinaX B"Mate English" - Piesa de teatruEnglezaJudeteana (2009-2010)IBogza Letitia
Neamtu CristianX B"Mate English" - Piesa de teatruEnglezaJudeteana (2009-2010)IBogza Letitia
Vlad AnechiteiX A"Spoken English"EnglezaJudeteana (2009-2010)IBalaur Beatrice
Culiceanu SmarandaXI D"Spoken English"EnglezaJudeteana (2009-2010)IBalaur Beatrice
Madalina GrecuIX C"Spoken English"EnglezaJudeteana (2009-2010)IIBalaur beatrice
Mihai FetcuXI D"Spoken English"EnglezaJudeteana (2009-2010)IIBalaur Beatrice
Vlad AxinteX A"Spoken English"EnglezaJudeteana (2009-2010)IIBalaur Beatrice
Calin CosteaVII D"Spoken English"EnglezaJudeteana (2009-2010)IIBalaur Beatrice
Adrian PricopVII D"Spoken English"EnglezaJudeteana (2009-2010)IIIBalaur Beatrice
Sleghel EmmaVII D"Spoken English"EnglezaJudeteana (2009-2010)IIIBalaur Beatrice
Atudosiei ElenaXII"Spoken English"EnglezaJudeteana (2008 - 2009)IBalaur Beatrice
Culiceanu SmarandaX D"Spoken English"EnglezaJudeteana (2008 - 2009)IBalaur Beatrice
Mihai FetcuX D"Spoken English"EnglezaJudeteana (2008 - 2009)IBalaur Beatrice
Cirstea AlexandraXI B"Spoken English"EnglezaJudeteana (2008 - 2009)IBalaur Beatrice
Silvestru CristinaXII"Spoken English"EnglezaJudeteana (2008 - 2009)IIIBalaur Beatrice
Mihailescu IoanaXI"Spoken English"EnglezaJudeteana (2008 - 2009)IIIBalaur Beatrice
Voroneanu DanielXII C"VII Festival de Teatro Escolar en Espanol"Spaniola2008-2009Premiul pentru cel mai bun actorSandu - Andrie? Amelia, Alvarez - Gutierrez Maria

Scrie un comentariu

Trebuie să fii autentificat pentru a posta un comentariu.