Științe socio-umane și religie

An scolar 2011 2012

Nr. crt.Numele ?i prenumele elevuluiClasaConcursulPremiulProfesori coordonatori
1.Negoi?? PetronelaX EConcursul “Urma?ii Principelui Cantemir”IIorga Ana – Irina
2.Arghiroiu Alexandru, Axinte VladXII BConcursul jude?ean “Istorie ?i societate în dimensiune virtual?”IIorga Ana - Irina
3.C?liman Andrei, Grigora? Cosmin, ?lupic Simona, Teodoru IolandaXI DSesiunea jude?ean? de comunic?ri ?tiin?ifice, sec?iunea “Sociologie”IIorga Ana - Irina
4.Bejan Bogdana, Biliu?? Diana, Bur?il? Daniela, Nicoar? DanaXI DSesiunea jude?ean? de comunic?ri ?tiin?ifice, sec?iunea “Sociologie”IIIorga Ana – Irina
5.Biliu?? DianaXI DSesiunea jude?ean? de comunic?ri ?tiin?ifice, sec?iunea “Logic?”MIorga Ana – Irina
6.Leizeriuc AdrianX COlimpiada Jude?ean? de ReligieMSava Anabel
7.Costandache Beatrice Georgiana, Diaconescu Ana - MariaX DConcursul “Urma?ii Principelui Cantemir”Marele PremiuSava Anabel
8.Lucaciu ClaudiaV CConcursul Interjude?ean de Crea?ie Plastic? ?i Abilit??i Practico - AplicativeIBodoa?c? Cristina
9.Prepeli?? AndreiV CConcursul Interjude?ean de Crea?ie Plastic? ?i Abilit??i Practico - AplicativeIBodoa?c? Cristina
10.Andreescu CezaraVIII DConcursul Interjude?ean de Crea?ie Plastic? ?i Abilit??i Practico - AplicativeIBodoa?c? Cristina
11.Butnaru AndraVI CConcursul Interjude?ean de Crea?ie Plastic? ?i Abilit??i Practico - AplicativeIIBodoa?c? Cristina
12.?urcanu GeorgianaVI CConcursul Interjude?ean de Crea?ie Plastic? ?i Abilit??i Practico - AplicativeIIIBodoa?c? Cristina
13.B?l?nici TeonaVI AConcursul Interjude?ean de Crea?ie Plastic? ?i Abilit??i Practico - AplicativeMBodoa?c?

 

Din anii trecuți

Numele si prenumele elevuluiClasaConcursulEtapaPremiulProfesor coordonator
Axinte Vlad
Arghiroiu Alexandru
XII B"Istorie si soocietate"2011-2012IIorga Ana - Irina
Uriciuc Anca
Axinte Vlad
Arghiroiu Alexandru
XII B"Urmasii Principelui Cantemir"2011-2012Premiul specialIorga Ana - Irina
Uriciuc Anca
Biliuta DianaX D"Urmasii Principelui Cantemir"2008-2009Marele Premiu "Dimitrie Cantemir"Iorga Ana - Irina
Buleu Ana - MadalinaXII D"Urmasii Principelui Cantemir"2008-2009IIorga Ana - Irina
Gavril RamonaXII D"Urmasii Principelui Cantemir"2008-2009IIorga Ana - Irina
Stratila AlexandraXII D"Urmasii Principelui Cantemir"2008-2009IIIIorga Ana - Irina
Toma IoanaXI C"Urmasii Principelui Cantemir"2008-2009IIIBodoasca Cristina
Diaconescu Ana MariaIX D"Urmasii Principelui Cantemir"2008-2009MentiuneSava Anabel
Costandachi Beatrice GeorgianaIX D"Urmasii Principelui Cantemir"2008-2009MentiuneSava Anabel
Badi AdrianXII A"Urmasii Principelui Cantemir"2008-2009MentiuneIorga Ana - Irina
Duduman Bogdan VladXII A"Urmasii Principelui Cantemir"2008-2009MentiuneIorga Ana - Irina
Olariu SilviuXII A"Urmasii Principelui Cantemir"2008-2009MentiuneIorga Ana - Irina
Anca PricopXII A"Genius Logicus"International
(2008-2009)
CERTIFICATUL DE AURIorga Ana - Irina
Catalina BalaurXII A"Genius Logicus"International
(2008-2009)
CERTIFICATUL DE AURIorga Ana - Irina
Tudor Placinta SalariuXII A"Genius Logicus"International
(2008-2009)
CERTIFICATUL DE AURIorga Ana - Irina
Adrian BadiXII A"Genius Logicus"International
(2008-2009)
CERTIFICATUL DE AURIorga Ana - Irina
Florin MurariuXII A"Genius Logicus"International
(2008-2009)
CERTIFICATUL DE AURIorga Ana - Irina
Eduard GiurgiuXII A"Genius Logicus"International
(2008-2009)
CERTIFICATUL DE AURIorga Ana - Irina
Burdea CameliaXI E"Urmasii Principelui Cantemir" - Sectiunea Sacrosancta Scientiaoct.07IIorga Ana - Irina
Croitoru NinaXII F"Urmasii Principelui Cantemir" - Sectiunea Sacrosancta Scientiaoct.07IIIorga Ana - Irina
Magdici SilviaXII C"Urmasii Principelui Cantemir" - Sectiunea Sacrosancta Scientiaoct.07IIIIorga Ana - Irina
Catarau AlinaXI E"Urmasii Principelui Cantemir" - Sectiunea Sacrosancta Scientiaoct.07MentiuneIorga Ana - Irina
Turbatu Adriana
Iftimoaie AndradaXI E"Urmasii Principelui Cantemir" - Sectiunea Sacrosancta Scientiaoct.07MentiuneIorga Ana - Irina
Turbatu Adriana
Croitoru NinaXII F"Cultura ?i civiliza?ie romaneasca"Judeteana
(2007-2008)
IIorga Ana - Irina
Iftimoaie AndradaXI E"Cultura ?i civiliza?ie romaneasca"Judeteana
(2007-2008)
IIorga Ana - Irina
Maftei BiancaXI E"Cultura ?i civiliza?ie romaneasca"Judeteana
(2007-2008)
IIorga Ana - Irina
Iacob CatalinaXII D"Cultura ?i civiliza?ie romaneasca"Judeteana
(2007-2008)
MentiuneIorga Ana - Irina
Turcu SandraXII D"Cultura ?i civiliza?ie romaneasca"Judeteana
(2007-2008)
MentiuneIorga Ana - Irina
Rusu MarianV B"Pelerinajul Moldovei"Judeteana
(2007-2008)

Scrie un comentariu

Trebuie să fii autentificat pentru a posta un comentariu.